• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 09:00SJO FC Meerdijk JO8-2 - Zwartemeerse Boys JO8-1Sportpark Meerdijk Noord
    8 okt. 09:30SJO SWB JO10-1JM - Zwartemeerse Boys JO10-1Sportpark 't Amsterdamse Veld
    8 okt. 10:00Zwartemeerse Boys JO12-1 - Drenthina JO12-3JMSportpark De Koel
    8 okt. 10:00FC Klazienaveen JO13-2JM - Zwartemeerse Boys JO13-1Sportpark de Planeet
    8 okt. 11:30Zwartemeerse Boys JO15-1 - FC Ter Apel '96 JO15-1Sportpark De Koel
    8 okt. 14:00Zwartemeerse Boys 2 - VVAK 2Sportpark De Koel
    8 okt. 14:00VKW VR1 - ST Zwartemeerse Boys/Weiteveense Boys VR1Sportpark De Perkenslag
    9 okt. 10:00Zwartemeerse Boys 3 - DOS'63 1Sportpark De Koel
    9 okt. 10:00Zwartemeerse Boys 2 - Dalen 4Sportpark De Koel
    9 okt. 14:00Buinen 1 - Zwartemeerse Boys 1Sportpark De Woerd
    12 okt. 19:30ST Zwartemeerse Boys/Weiteveense Boys VR1 - SJO NWVV/Titan VR1Sportpark 't Amsterdamse Veld
    12 okt. 21:30Zwartemeerse Boys 1 - HODO 3Eendracht, De (Zwartemeer)
    14 okt. 19:30Zwartemeerse Boys 35+1 - FC Klazienaveen 35+2Sportpark de Planeet
    14 okt. 20:00FC Klazienaveen VR18+1 - Zwartemeerse Boys VR18+1Sportpark de Gruinte
    14 okt. 20:00SVV'04 35+1 - Zwartemeerse Boys 35+1Sportpark de Planeet
    14 okt. 20:30Zwartemeerse Boys VR18+1 - Schoonebeek VR18+1Sportpark de Gruinte
    14 okt. 20:30Zwartemeerse Boys 35+1 - Schoonebeek 35+1Sportpark de Planeet
    14 okt. 21:00Erica'86 VR18+1 - Zwartemeerse Boys VR18+1Sportpark de Gruinte
    14 okt. 21:30FC Klazienaveen 35+1 - Zwartemeerse Boys 35+1Sportpark de Planeet
    15 okt. 14:30ST Zwartemeerse Boys/Weiteveense Boys VR1 - Drenthina VR1Sportpark 't Amsterdamse Veld
    15 okt. 14:30SVV'04 5 za. - Zwartemeerse Boys 2Sportpark de Kampen
    16 okt. 10:00HOVC 5 - Zwartemeerse Boys 3Sportpark Harm Kuiper
    16 okt. 11:00DOS'63 1 - Zwartemeerse Boys 2Sportpark Vuile Riete
    16 okt. 14:00Zwartemeerse Boys 1 - Wijster 1Sportpark De Koel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 okt.Ruinen 1 - Zwartemeerse Boys 12 - 3
    2 okt.Zwartemeerse Boys 1 - Buinerveen 14 - 2
    2 okt.SC Balkbrug 2 - Zwartemeerse Boys 25 - 1
    2 okt.Dalen 4 - Zwartemeerse Boys 33 - 4
    1 okt.Bargeres JO19-1 - Zwartemeerse Boys JO19-12 - 15
    1 okt.Bargeres JO13-2 - Zwartemeerse Boys JO13-12 - 4
    1 okt.Drenthina JO15-1 - Zwartemeerse Boys JO15-11 - 4
    1 okt.Zwartemeerse Boys JO12-1 - SC Erica JO12-24 - 3
    28 sep.Zwartemeerse Boys 1 - Noordscheschut 25 - 3
    25 sep.Smilde'94 1 - Zwartemeerse Boys 14 - 2
    25 sep.Zwartemeerse Boys 2 - SVBC 21 - 0
    25 sep.Zwartemeerse Boys 3 - SC Balkbrug 20 - 2
    24 sep.LEO (Loon) VR1 - ST Zwartemeerse Boys/Weiteveense Boys VR13 - 9
    24 sep.Zwartemeerse Boys JO19-1 - Valthermond JO19-11 - 1
    24 sep.FC Klazienaveen JO12-2JM - Zwartemeerse Boys JO12-112 - 0
    24 sep.Zwartemeerse Boys JO13-1 - SVBO JO13-211 - 0
    23 sep.Zwartemeerse Boys 35+1 - FC Klazienaveen 35+22 - 4
    23 sep.Schoonebeek 35+1 - Zwartemeerse Boys 35+11 - 1
    23 sep.Zwartemeerse Boys 35+1 - SVV'04 35+11 - 0
    23 sep.Erica'86 VR18+1 - Zwartemeerse Boys VR18+10 - 3
    23 sep.Zwartemeerse Boys VR18+1 - FC Klazienaveen VR18+11 - 0
    23 sep.FC Klazienaveen 35+1 - Zwartemeerse Boys 35+11 - 1
    23 sep.Schoonebeek VR18+1 - Zwartemeerse Boys VR18+11 - 2