• Zwartemeerse Boys 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 dec. 10:00SVV'04 3 - Zwartemeerse Boys 2Sportpark de Kampen
    12 dec. 10:00Zwartemeerse Boys 2 - Protos 3Sportpark De Koel
    19 dec. 10:00Zuidwolde 4 - Zwartemeerse Boys 2Sportpark Woltingeslag
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 nov.WKE '16 4 - Zwartemeerse Boys 22 - 4
  • Poulestanden Zwartemeerse Boys 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST HOC/ValtherBoys 375112281416
    2DVC'59 284222116514
    3SVV'04 3641130102013
    4SVBC 274121819-113
    5WKE '16 473132423110
    6Sellingen 252121215-37
    7Zwartemeerse Boys 25203131306
    8Buinerveen 251041012-23
    9Buinen 24022617-112
    10Protos 36015326-231

    Poulestanden Zwartemeerse Boys 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwartemeerse Boys 211002113
    2Schoonebeek 2100112-10

    Poulestanden Zwartemeerse Boys 2 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Oosterwolde 21100180183
    2Groninger Boys 2110010283
    3Rolder Boys 311007073
    4v.v. Dronrijp 211007163
    5Roden 311007163
    6SC Erica 311007253
    7Groen Geel 211005053
    8LSC 1890 411006243
    9Musselkanaal 311006243
    10Noordster 311005143
    11Groen Geel 411004043
    12GSAVV Forward 911008533
    13Gomos 311005233
    14Mamio 211005233
    15FC Kraggenburg 211004133
    16Zuidwolde 411004133
    17SC Erica 411003033
    18Kwiek 411003033
    19OZW 311003033
    20Asser Boys 211006423
    21V.V. Westerkwartier 211003123
    22HODO 211003123
    23Nieuweschoot 211003123
    24Zwartemeerse Boys 211003123
    25Stadskanaal 311004313
    26Wacker 311003213
    27Gasselternijveen 211002113
    28LSC 1890 511002113
    29WKE '16 211002113
    30Farmsum 211001013
    31Tynaarlo 211004403
    32Havelte 211003303
    33Read Swart 211001103
    34FVC 311000003
    35EMMS 300000000
    36Gieten 310014400
    37SC Emmeloord 310013300
    38ONB 210011100
    39VC Trynwalden 210010000
    40VKW 3100134-10
    41SC Emmeloord 6100123-10
    42SC Balkbrug 2100112-10
    43S.F. Deinum 2100112-10
    44Westerwolde 2100112-10
    45VVK 2100101-10
    46S.V. Hoogersmilde 2100146-20
    47FC Burgum 1 (zon)100113-20
    48FC Ter Apel '96 2100113-20
    49Wacker 2100113-20
    50Zevenhuizen 2100113-20
    51Gruno 2100158-30
    52GVAV-Rapiditas 3100125-30
    53FC Lewenborg 4100125-30
    54sv Olyphia 2100114-30
    55Ruinen 3100114-30
    56Actief 4100103-30
    57DVC'59 2100103-30
    58Kwiek 5100103-30
    59Amicitia VMC 4100126-40
    60Jubbega 3100126-40
    61Veelerveen 2100115-40
    62SC Stadspark 4100104-40
    63ST HOC/ValtherBoys 3100127-50
    64Gruno 4100105-50
    65Beilen 4100117-60
    66fc Harlingen 5100117-60
    67Beilen 3100107-70
    68Haren 21001210-80
    69Steenwijker Boys 21001018-180

    Poulestanden Zwartemeerse Boys 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gomos 311009093
    2Noordster 311006063
    3Groninger Boys 211005143
    4Musselkanaal 311005143
    5V.V. Westerkwartier 211005233
    6Rolder Boys 311005323
    7Groen Geel 211003123
    8HODO 211004313
    9Zwartemeerse Boys 211004313
    10Read Swart 211003213
    11Zuidwolde 411003213
    12FC Kraggenburg 211002113
    13v.v. Dronrijp 211002203
    14GSAVV Forward 911002203
    15Gasselternijveen 211001103
    16Nieuweschoot 211001103
    17EMMS 300000000
    18LSC 1890 400000000
    19WKE '16 200000000
    20FVC 310012200
    21Farmsum 210012200
    22S.V. Oosterwolde 210011100
    23Stadskanaal 310011100
    24SC Erica 4100134-10
    25SC Erica 3100134-10
    26LSC 1890 5100123-10
    27Wacker 3100123-10
    28Havelte 2100112-10
    29Tynaarlo 2100135-20
    30Mamio 2100113-20
    31Asser Boys 2100125-30
    32Kwiek 4100115-40
    33OZW 3100115-40
    34Groen Geel 4100106-60
    35Roden 3100109-90

    Poulestanden Zwartemeerse Boys 2 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1v.v. Dronrijp 200000000
    2GSAVV Forward 900000000
    3Gasselternijveen 200000000
    4Gomos 300000000
    5Groen Geel 200000000
    6Groninger Boys 200000000
    7HODO 200000000
    8FC Kraggenburg 200000000
    9LSC 1890 400000000
    10Musselkanaal 300000000
    11Nieuweschoot 200000000
    12Noordster 300000000
    13Read Swart 200000000
    14Rolder Boys 300000000
    15V.V. Westerkwartier 200000000
    16Zuidwolde 400000000
    17Zwartemeerse Boys 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruinsma, KoenTeamspeler
    Hollander, FrankTeamspeler
    Jansen, BartTeamspeler
    Jonge, Mark deTeamspeler
    Louwes, PeterTeamspeler
    Man, WaicoTeamspeler
    Mink, YornTeamspeler
    Potze, MarnickTeamspeler
    Robben, NickTeamspeler
    Schulte, JarnoTeamspeler
    Siebers, RubenTeamspeler
    Suelmann, RikTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jansen, MichelOverige stafTeammanager
    Rocks, DannyOverige stafTeammanager
    Siebers, MarcOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SVV'04 3

    VS

    Zwartemeerse Boys 2

    05 december 202110:00 uur
    Sportpark de Kampen veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwartemeerse Boys 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd