• Zwartemeerse Boys 3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 10:00Zwartemeerse Boys 3 - EHS'85 3Sportpark De Koel
    6 feb. 10:00Zwartemeerse Boys 3 - Raptim 6Sportpark De Koel
    13 feb. 10:00Dalen 4 - Zwartemeerse Boys 3Sportpark 't Grootveld
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zwartemeerse Boys 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalen 41071241271422
    2SC Erica 5970256223421
    3HODO 3660042103218
    4Zwartemeerse Boys 3752041103117
    5EHS'85 384043538-312
    6WKE '16 394053731612
    7Weerdinge 393152732-510
    8Protos 573042425-19
    9Raptim 693062542-179
    10ST HOC/ValtherBoys 693062956-279
    11VIOS (O) 3102082265-436
    12Germanicus 571061536-213

    Poulestanden Zwartemeerse Boys 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwartemeerse Boys 310102201
    2Schoonebeek 310102201

    Poulestanden Zwartemeerse Boys 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eext 31100130133
    2SSA DVC Dedemsvaart 61100131123
    3VKW 61100110113
    4Stadskanaal 511007073
    5M.S.C. 311009453
    6Bellingwolde 311006153
    7HSC 411006153
    8ONB 311006153
    9VKW 511005053
    10Helpman 611007343
    11Kwiek 711006243
    12vv Sweel 311005143
    13Zuidlaarderveen 211005143
    14Buitenpost 211004043
    15LAC Frisia 1883 211004043
    16Gomos 411004043
    17S.V. Haulerwijk 211004043
    18ZNC 2 (zo)11004043
    19FC Oldemarkt 411006333
    20Langezwaag 211005233
    21SSA DVC Dedemsvaart 511005233
    22Beilen 511004133
    23Dwingeloo 411004133
    24Nieuweschoot 311004133
    25SSA DVC Dedemsvaart 711004133
    26Engelbert 311003033
    27FC Fochteloo 211003033
    28SC Stadspark 611003033
    29vv Stânfries 211003033
    30VIOS (O) 211004223
    31LSC 1890 711003123
    32BATO 311003123
    33Borger 2 zo.11003123
    34Gasselternijveen 311003123
    35IJhorst 311003123
    36vv Sneek Wit Zwart 211003123
    37Thor 211003123
    38Zwartemeerse Boys 311003123
    39Farmsum 411002023
    40JVV 211002023
    41SVDB 111004313
    42IJhorst 211003213
    43Blauw Rood 3JM11002113
    44SC Emmeloord 1011002113
    45Groen Geel 511002113
    46Pekelder Boys 311002113
    47Wildervank 211002113
    48Heiligerlee 411001013
    49Valthermond 411004403
    50Giethoorn 311003303
    51LTC 211001103
    52Noordpool-U.F.C. 211000003
    53Blauwhuis 200000000
    54GSAVV Forward 1600000000
    55Groninger Boys 500000000
    56SC Erica 510014400
    57SC Emmeloord 810013300
    58TLC 410011100
    59NEC Delfzijl 210010000
    60Gieten 6100134-10
    61Zuidwolde 5100123-10
    62FC Lewenborg 5100112-10
    63LSC 1890 8100112-10
    64FC Oldemarkt 3100112-10
    65Pekelder Boys 4100112-10
    66Siddeburen 3100112-10
    67BNC 2100101-10
    68ST HOC/ValtherBoys 7100124-20
    69Akkrum 4100113-20
    70Akkrum 3100113-20
    71Froombosch 2100113-20
    72Heiligerlee 3100113-20
    73Musselkanaal 5100113-20
    74Ruinen 4100113-20
    75Tijnje 2100113-20
    76Valthermond 5100113-20
    77Helpman 4100102-20
    78Veelerveen 3100102-20
    79Scheerwolde 2100136-30
    80DSC'65 2100125-30
    81SC Joure 2100125-30
    82SC Emmeloord 9100114-30
    83LEO (Loon) 4100114-30
    84Smilde'94 2100114-30
    85USV 3100114-30
    86Dwingeloo 3100103-30
    87Engelbert 4100103-30
    88Harkstede 2100103-30
    89ST Zandhuizen/Sport Vereent 2100103-30
    90Mamio 3100137-40
    91WVV 3100126-40
    92ST HOC/ValtherBoys 6100115-40
    93Stadskanaal 4100115-40
    94Donkerbroek 2100104-40
    95Gorredijk 5100104-40
    96Oerterp 3100104-40
    97Peize 4100104-40
    98Pekelder Boys 2100104-40
    99Ruinerwold 4100149-50
    100Friesland 3100116-50
    101Hoogezand 4100116-50
    102Wedde 4100116-50
    103ST HOC/ValtherBoys 5100105-50
    104Buinen 3100107-70
    105Rolder Boys 51001011-110
    106EHS'85 31001113-120
    107Gieterveen 21001013-130

    Poulestanden Zwartemeerse Boys 3 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dwingeloo 411007073
    2LSC 1890 711007073
    3SSA DVC Dedemsvaart 611006063
    4Gomos 411004043
    5Kwiek 711004043
    6SC Stadspark 611004043
    7Zwartemeerse Boys 311006333
    8Helpman 611005233
    9VKW 611005233
    10Borger 2 zo.11004133
    11GSAVV Forward 1611004133
    12Heiligerlee 411005323
    13Blauw Rood 3JM11004223
    14Noordpool-U.F.C. 211003123
    15Pekelder Boys 311003123
    16SSA DVC Dedemsvaart 511003123
    17vv Sweel 311003123
    18VKW 511003123
    19Gasselternijveen 311002023
    20FC Oldemarkt 411002023
    21ZNC 2 (zo)11007613
    22Langezwaag 211003213
    23Eext 311002113
    24SC Emmeloord 1011002113
    25LAC Frisia 1883 211002113
    26Blauwhuis 211003303
    27FC Fochteloo 211002203
    28S.V. Haulerwijk 200000000
    29vv Sneek Wit Zwart 210013300
    30vv Stânfries 210012200
    31Wildervank 2100167-10
    32Thor 2100123-10
    33IJhorst 2100112-10
    34ONB 3100112-10
    35Zuidlaarderveen 2100112-10
    36Bellingwolde 3100135-20
    37Buitenpost 2100124-20
    38BATO 3100113-20
    39Beilen 5100113-20
    40Farmsum 4100113-20
    41SSA DVC Dedemsvaart 7100113-20
    42VIOS (O) 2100113-20
    43Giethoorn 3100102-20
    44Stadskanaal 5100102-20
    45M.S.C. 3100136-30
    46Engelbert 3100125-30
    47SVDB 1100125-30
    48Groninger Boys 5100114-30
    49JVV 2100114-30
    50Groen Geel 5100104-40
    51HSC 4100104-40
    52LTC 2100104-40
    53Valthermond 4100106-60
    54IJhorst 3100107-70
    55Nieuweschoot 3100107-70

    Poulestanden Zwartemeerse Boys 3 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Rood 3JM00000000
    2Blauwhuis 200000000
    3Borger 2 zo.00000000
    4Dwingeloo 400000000
    5Eext 300000000
    6SC Emmeloord 1000000000
    7FC Fochteloo 200000000
    8GSAVV Forward 1600000000
    9LAC Frisia 1883 200000000
    10Gasselternijveen 300000000
    11Gomos 400000000
    12S.V. Haulerwijk 200000000
    13Heiligerlee 400000000
    14Helpman 600000000
    15Kwiek 700000000
    16Langezwaag 200000000
    17LSC 1890 700000000
    18Noordpool-U.F.C. 200000000
    19FC Oldemarkt 400000000
    20Pekelder Boys 300000000
    21SSA DVC Dedemsvaart 500000000
    22SSA DVC Dedemsvaart 600000000
    23SC Stadspark 600000000
    24vv Sweel 300000000
    25VKW 600000000
    26VKW 500000000
    27ZNC 2 (zo)00000000
    28Zwartemeerse Boys 300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arends, MarcTeamspeler
    Arendsz, JanTeamspelerDoelverdediger
    Berens, RobTeamspeler
    Busscher, MichelTeamspeler
    Hemme, MIchelTeamspeler
    Holscher, JorinTeamspeler
    Huls, DannyTeamspelerMiddenvelder
    Immink, GTeamspeler
    Mulderij, JeffreyTeamspeler
    Post, StefTeamspeler
    Rocks, DannyTeamspeler
    Wubbels, NickTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Immink, GOverige stafTeammanager
    Rocks, DannyOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Zwartemeerse Boys 3

    VS

    EHS'85 3

    30 januari 202210:00 uur
    Sportpark De Koel veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwartemeerse Boys 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    5,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,43

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd