• Zwartemeerse Boys 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 14:00Zwartemeerse Boys 2 - De Weide 6Sportpark De Koel
    2 mrt. 14:00Zwartemeerse Boys 2 - VEV 2Sportpark De Koel
    9 mrt. 14:30SVBO 4 - Zwartemeerse Boys 2Sportpark SVBO a/d Parkstraat
    16 mrt. 15:00WVV O23-1 - Zwartemeerse Boys 2Sportpark WVV
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zwartemeerse Boys 2 ( 6e klasse 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Sweel 31082031102126
    2De Weide 61072130111923
    3DZOH 101070336142221
    4DZOH 8105233024617
    5Erica'86 295041612415
    6ZZVV 3114252634-814
    7Zwartemeerse Boys 264112112913
    8SVBO 4103252631-511
    9VEV 261321315-26
    10Emmen 29207838-306
    11Twedo 2121381636-206
    12Noordscheschut 690181228-161

    Poulestanden Zwartemeerse Boys 2 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 40 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwartemeerse Boys 2321010467
    2CEC 3320114686
    3SVBO 43102612-63
    4DZOH 11301219-81

    Poulestanden Zwartemeerse Boys 2 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV O23-211007073
    2DZOH 1011007073
    3Helpman O23-111007163
    4Oosterparkers 311008353
    5HSC 411007253
    6St.Annaparochie 411005053
    7GRC Groningen 411005053
    8TEO 211005053
    9Urk 1011006243
    10Suameer 211004043
    11Beetgum 211004133
    12HZVV 911004133
    13TOP'63 211004133
    14Donkerbroek 211005323
    15Drachtster Boys O23-111004223
    16VHK 311004223
    17Blauw Wit '34 911003123
    18Waterpoort Boys 511009813
    19ZEC 311005413
    20SC Genemuiden 911004313
    21Stadskanaal 2 ZA11004313
    22SC Boornbergum'80 411002113
    23Borger 311001013
    24Olympia'28 811003303
    25Drogeham 411003303
    26WVV O23-111003303
    27Zwartemeerse Boys 211003303
    28Olympia'28 711002203
    29Noordpool-U.F.C. 300000000
    30Oudehaske 410013300
    31Fc. Grootegast 610013300
    32PJC 210013300
    33DZOH 910013300
    34Nieuweschoot 2 za.10012200
    35V.V. Heeg 3100189-10
    36Zuidhorn 6100145-10
    37Bakhuizen 2100134-10
    38ST Veelerveen/Westerwolde 2100134-10
    39Waskemeer 4100112-10
    40FC Assen 4100101-10
    41Asser Boys 3100135-20
    42FC Meppel 5100124-20
    43Waskemeer 6100124-20
    44Jistrum 2100113-20
    45DZOH 8100114-30
    46MKV'29 4100114-30
    47ONS Sneek 4100114-30
    48SVN'69 4100126-40
    49Buitenpost 6100104-40
    50HFC '15 7100138-50
    51DVC Appingedam 8100127-50
    52Helpman 5100105-50
    53Muntendam 3100105-50
    54Rijperkerk 3100105-50
    55De Heracliden 4100117-60
    56Fit Boys 3100107-70
    57HZVV 10100107-70

    Poulestanden Zwartemeerse Boys 2 ( Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 3 2e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZOH 1011009093
    2Zwartemeerse Boys 211006153
    3TOP'63 211006243
    4WVV O23-111006243
    5ZEC 311004043
    6TEO 211004133
    7Beetgum 211004223
    8ACV O23-211003123
    9Helpman O23-111003213
    10Olympia'28 711003213
    11SC Genemuiden 911001013
    12Blauw Wit '34 911001103
    13Olympia'28 800000000
    14Urk 1000000000
    15Drachtster Boys O23-110011100
    16Drogeham 4100123-10
    17HZVV 9100123-10
    18VHK 3100101-10
    19Suameer 2100124-20
    20GRC Groningen 4100113-20
    21Noordpool-U.F.C. 3100114-30
    22St.Annaparochie 4100126-40
    23Oosterparkers 3100126-40
    24Donkerbroek 2100104-40
    25Stadskanaal 2 ZA100116-50
    26Borger 3100109-90

    Poulestanden Zwartemeerse Boys 2 ( Mannen beker reserve zaterdag 1/8 finales Groep 3 KO Laatste 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw Wit '34 911005053
    2TEO 211004043
    3Beetgum 211002023
    4ZEC 311003213
    5Olympia'28 711002203
    6DZOH 1011001103
    7SC Genemuiden 900000000
    8Olympia'28 800000000
    9WVV O23-100000000
    10Zwartemeerse Boys 200000000
    11TOP'63 210012200
    12ACV O23-210011100
    13Helpman O23-1100123-10
    14SC Boornbergum'80 4100102-20
    15HSC 4100104-40
    16Waterpoort Boys 5100105-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bernsen, StijnTeamspeler
    Bhagali, PreetwieTeamspeler
    Bornkamp, TomTeamspeler
    Bruinsma, NielsTeamspeler
    Dijk, Robin vanTeamspeler
    Doldersum, KevinTeamspeler
    Doldersum, TimTeamspeler
    Funke, NickTeamspeler
    Heidotting, DennisTeamspelerVerdediger
    Heidotting, RoyTeamspelerAanvaller
    Hoogenberg, LeffertTeamspeler
    Hoorn, NickTeamspeler
    Laan, Nick v/dTeamspeler
    Lokken, DylanTeamspeler
    Peters, LeslowTeamspeler
    Pol, JeroenTeamspeler
    Rocks, DannyTeamspeler
    Schimmel, MikeTeamspeler
    Schonewille, MilanTeamspeler
    Schonewille, RobTeamspeler
    Schonewille, TomTeamspeler
    Siebers, MarcTeamspelerMiddenvelder
    Vries, Dennis deTeamspeler
    Weide, Ronald van derTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heidotting, DennisOverige stafTeammanager
    Siebers, MarcOverige stafTeammanager
    Siebers, MarcTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Zwartemeerse Boys 2

    VS

    De Weide 6

    24 februari 202414:00 uur
    Sportpark De Koel veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwartemeerse Boys 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd