• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    za 01-okt.Zwartemeerse Boys JO8-1 - Bargeres JO8-2JMTe spelenSportpark De Koel
    za 01-okt.Zwartemeerse Boys JO10-1 - SJO FC Meerdijk JO10-2Te spelenSportpark De Koel
    za 01-okt.Zwartemeerse Boys JO12-1 - SC Erica JO12-2Te spelenSportpark De Koel
    za 01-okt.Drenthina JO15-1 - Zwartemeerse Boys JO15-1Te spelenSportpark Oude Roswinkelerweg
    za 01-okt.Bargeres JO13-2 - Zwartemeerse Boys JO13-1Te spelenSportpark Easy Fit Emmen
    za 01-okt.Bargeres JO19-1 - Zwartemeerse Boys JO19-1Te spelenSportpark Easy Fit Emmen
    za 01-okt.DZOH 7 - Zwartemeerse Boys 2Te spelenSportpark Zwanenveld
    za 01-okt.ST Zwartemeerse Boys/Weiteveense Boys VR1 - SJO NWVV/Titan VR1Te spelenSportpark 't Amsterdamse Veld
    zo 02-okt.Dalen 4 - Zwartemeerse Boys 3Te spelenSportpark 't Grootveld
    zo 02-okt.SC Balkbrug 2 - Zwartemeerse Boys 2Te spelenSportpark De Balk
    zo 02-okt.Zwartemeerse Boys 1 - Buinerveen 1Te spelenSportpark De Koel
    di 04-okt.Ruinen 1 - Zwartemeerse Boys 1Te spelenMarse, De (RUINEN)
    za 08-okt.SJO FC Meerdijk JO8-2 - Zwartemeerse Boys JO8-1Te spelenSportpark Meerdijk Noord
    za 08-okt.SJO SWB JO10-1JM - Zwartemeerse Boys JO10-1Te spelenSportpark 't Amsterdamse Veld
  • Programma Thuis

    DatumWedstrijdAccommodatie
    1 okt.Zwartemeerse Boys JO8-1 - Bargeres JO8-2JMSportpark De Koel
    1 okt.Zwartemeerse Boys JO10-1 - SJO FC Meerdijk JO10-2Sportpark De Koel
    1 okt.Zwartemeerse Boys JO12-1 - SC Erica JO12-2Sportpark De Koel
    1 okt.ST Zwartemeerse Boys/Weiteveense Boys VR1 - SJO NWVV/Titan VR1Sportpark 't Amsterdamse Veld
    2 okt.Zwartemeerse Boys 1 - Buinerveen 1Sportpark De Koel
    8 okt.Zwartemeerse Boys JO12-1 - Drenthina JO12-3JMSportpark De Koel
    8 okt.Zwartemeerse Boys JO15-1 - FC Ter Apel '96 JO15-1Sportpark De Koel
    8 okt.Zwartemeerse Boys 2 - VVAK 2Sportpark De Koel
    9 okt.Zwartemeerse Boys 3 - DOS'63 1Sportpark De Koel
    9 okt.Zwartemeerse Boys 2 - Dalen 4Sportpark De Koel
    12 okt.Zwartemeerse Boys 1 - HODO 3Eendracht, De (Zwartemeer)
    14 okt.Zwartemeerse Boys 35+1 - FC Klazienaveen 35+2Sportpark de Planeet
    14 okt.Zwartemeerse Boys VR18+1 - Schoonebeek VR18+1Sportpark de Gruinte
    14 okt.Zwartemeerse Boys 35+1 - Schoonebeek 35+1Sportpark de Planeet
    15 okt.ST Zwartemeerse Boys/Weiteveense Boys VR1 - Drenthina VR1Sportpark 't Amsterdamse Veld
    16 okt.Zwartemeerse Boys 1 - Wijster 1Sportpark De Koel
    19 okt.Zwartemeerse Boys 1 - Be Fit 1Eendracht, De (Zwartemeer)