• Zwartemeerse Boys

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 dec. 14:00DVC'59 1 - Zwartemeerse Boys 1Sportpark Bloemendaal
    9 dec. 19:30Zwartemeerse Boys 1 - Titan 1Sportpark De Koel
    12 dec. 14:00Zwartemeerse Boys 1 - DSC'65 1Sportpark De Koel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.Zwartemeerse Boys 1 - SC Balkbrug 11 - 1
    25 nov.KSC 1 - Zwartemeerse Boys 1
  • Poulestanden Zwartemeerse Boys 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Sleen 1962121111020
    2Schoonebeek 18530146818
    3EHS'85 1851229151416
    4Gasselternijveen 174211911814
    5Titan 154012151612
    6Wijster 184042118312
    7KSC 182241220-88
    8DSC'65 192251012-28
    9Zwartemeerse Boys 16213141227
    10Buinen 17205928-196
    11DVC'59 171241022-125
    12SC Balkbrug 18125920-115
    13VIOS (O) 161141019-94

    Poulestanden Zwartemeerse Boys 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwartemeerse Boys 1330010199
    2PJC 1310289-13
    3SVBC 13102911-23
    4Roswinkel Sp. 13102915-63

    Poulestanden Zwartemeerse Boys 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drenthina 111007073
    2HZVV11007073
    3FC Meppel 111007073
    4De Weide 111007253
    5Urk11005143
    6Flevo Boys11004043
    7Genemuiden SC11004043
    8d' Olde Veste'54 111004043
    9SVBO 111004043
    10HODO 111004133
    11SVM 111004133
    12DZOH 111003033
    13FC Klazienaveen 111005323
    14Hoogeveen11002023
    15Achilles 1894 111003213
    16CSVC 111002113
    17LTC 111001013
    18SVV'04 111003303
    19Raptim 111003303
    20Alcides11001103
    21Rolder Boys 100000000
    22Steenwijker Boys 100000000
    23Elim 110013300
    24Vitesse'63 110013300
    25Emmen10011100
    26HOC 1100123-10
    27FC Kraggenburg 1100112-10
    28Titan 1100101-10
    29SCN 1100135-20
    30Nagele 1100102-20
    31Dwingeloo 1100114-30
    32Zwartemeerse Boys 1100114-30
    33DESZ 1100103-30
    34SC Emmeloord 1100115-40
    35Hoogeveen 1100104-40
    36Noordscheschut100104-40
    37Ruinerwold 1100104-40
    38ZZVV 1100104-40
    39WKE '16 1100127-50
    40CEC 1100107-70
    41Tonego 1100107-70
    42USV 1100107-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berens, MikeTeamspeler
    Drenth, MaxTeamspeler
    Elteren, Rene vanTeamspelerVerdediger
    Kieviet, IanTeamspeler
    Louwes, RikTeamspeler
    Siebers, RubenTeamspeler
    Velde, Daimy tenTeamspelerAanvaller
    Walda, HiddeTeamspeler
    Weide, Ronald van derTeamspeler
    Wösten, JariTeamspelerDoelverdediger

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bruinsma, TjibbeTechnische stafTrainer/coach
    Doldersum, KevinOverige stafTeammanager
    Doldersum, TimTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Post, BryanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DVC'59 1

    VS

    Zwartemeerse Boys 1

    05 december 202114:00 uur
    Sportpark Bloemendaal veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Zwartemeerse Boys 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd